Tottenham ponownie zawodzi, remis z Watfordem

Dele Alli

Tylko jeden punkt na swoje konto zapisał w sobotę Tottenham Hotspur, który na własnym stadionie zremisował 1:1 z ostatnim w tabeli Watfordem.

Mecz rozpoczął się doskonale dla gości, którzy już w szóstej minucie wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Daryla Janmaata z prawego skrzydła, do piłki w polu karnym dopadł Adboulaye Doucoure i nie dał szans Gazzanidze.

W kolejnych minutach gra toczyła się pod dyktando Tottenhamu, któremu jednak przed przerwą nie udało się doprowadzić do wyrównania.

Po przerwie wynik długo nie ulegał zmianie, choć w 49. minucie bliski zdobycia gol był Son. Piłka po jego strzale trafiła jednak w poprzeczkę. Ostatecznie Kogutom jeden punkt uratował w 86. minucie Dele Alli, który wykorzystał fatalne nieporozumienie między bramkarzem i obrońcami Watfordu.

Tottenham Hotspur – Watford 1:1 (0:1)

0:1 Doucoure 6′