Leganes z pierwszym triumfem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  26.10.2019 17:46

Gracze Leganes wygrali z Mallorcą 1:0. Jedyne trafienie zdobył w tej potyczce Braithwaite.

Warto przypomnieć, że przed tą potyczką gospodarze nie mieli na swoim koncie ani jednego zwycięstwa i zamykali ligową tabelę. W dużo lepszych nastrojach przystępowali do tej konfrontacji zaś piłkarze gości. Wszystko dlatego, że wygrali dwa ostatnie mecze ligowe.

Co działo się w tym spotkaniu? Do przerwy zobaczyliśmy tylko jedno trafienie. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Braithwaite. Jak do tego doszło? Z prawej strony pola karnego dośrodkował Rosales. Futbolówka trafiła do zawodnika Leganes, który skierował ją do siatki rywali.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze zanotowali cenne, pierwsze zwycięstwo w tej kampanii. W tym momencie piłkarze Leganes mają pięć punktów. Cały czas są jednak w strefie spadkowej. Goście pozostali przy dziesięciu oczkach.

Leganes - Mallorca 1:0 (1:0)

1:0 Braithwaite 31'