Valladolid z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  03.11.2019 13:50

Zawodnicy Valladolid - w meczu La Ligi - wygrali z Mallorką 3:0. Bramki zdobyli Fernandez, Unal i Ramirez.

Co działo się w tej konfrontacji? Piłkarze gospodarzy wyszli na prowadzenie kilka minut przed zmianą stron. Jak padła bramka? Piłkarze Valladolid mieli rzut rożny. Michel celnie dośrodkował do Fernandeza, a ten skutecznym strzałem zdobył pierwszego gola w tej potyczce.

Druga bramka padła natomiast kilka minut po przerwie. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Unal i gospodarze byli naprawdę bardzo blisko zdobycia w tym meczu kompletu punktów.

W końcówce trafienie zanotował jeszcze Ramirez i zawodnicy Realu wygrali 3:0. W tym momencie piłkarze Valladolid mają 17 punktów. Natomiast goście pozostali przy jedenastu oczkach.

Valladolid - Mallorca 3:0 (1:0)

1:0 Fernandez 40'
2:0 Unal 50' (k.)
3:0 Ramirez 90+3'