Osasuna pokonuje Alaves

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  03.11.2019 17:56

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Gracze Osasuny wygrali z Alaves 4:2. Gospodarze są w tym momencie na ósmym miejscu w tabeli.

Jak wyglądał ten mecz? Od początku nie brakowało emocji. Goście po 26. minutach prowadzili już 2:0. Bramki zdobywali R. Garcia i Avila.

Szybko odpowiedział jednak Laguardia i zrobiło się 2:1. Przed przerwą gospodarze zadali kolejny cios. Wtedy to z rzutu karnego nie pomylił się Torres.

W 51. minucie mieliśmy kolejną "11". Tym razem na bramkę zamienił ją zawodnik gości, Perez. W 55. minucie sędzia tej niedzielnej potyczki - w Pampelunie - znowu wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się Villar i mieliśmy w tym momencie 4:2.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Osasuna - Alaves 4:2 (3:1)

1:0 R. Garcia 20'
2:0 Chimy Avila 26'
2:1 Laguardia 27'
3:1 Torres 45+6' (k.)
3:2 Perez 51' (k.)
4:2 Villar 55' (k.)