REKLAMA
REKLAMA

Luis Enrique wraca do reprezentacji Hiszpanii

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Espana  |  19.11.2019 09:23
Luis Enrique wraca do reprezentacji Hiszpanii

Luis Enrique  |  fot. Cosmin Iftode / Sport Pictures

Liga niemiecka wróciła do gry!
Na stanowisko selekcjonera reprezentacji Hiszpanii wraca Luis Enrique. Tym samym medialne spekulacje mają odzwierciedlenie w rzeczywistości i były szkoleniowiec FC Barcelony znów będzie opiekunem La Roja.

Przypomnijmy, że Luis Enrique rozstał się z reprezentacją Hiszpanii na początku tego roku z powodów osobistych. Jego miejsce zajął Roberto Moreno.

W kolejnych miesiącach światło dzienne ujrzała wiadomość, że powodem rozstania Luisa Enrique z reprezentacją Hiszpanii była choroba jego córki, która zmarła tragicznie w sierpniu tego roku.

Warto też zaznaczyć, że asystentem Luisa Enrique w reprezentacji zostanie Juan Carlos Unzue.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Matix | 19.11.2019 12:28

Cieszy mnie to. Bardzo dobrze.

Joker | 19.11.2019 15:56

Tylko trochę szkoda Moreno, dziwne że nawet w sztabie nie został, bo chyba był bardzo lubiany przez piłkarzy.

Krax | 19.11.2019 19:37

Nie mam pojęcia czy między federacją, a Enrique była jakaś niepisana umowa, że jak Luis dojdzie do siebie, to będzie mógł wrócić do reprezentacji, ale na pewno jest to trochę nie fair w stosunku do Moreno. No chyba, że facet był tego świadomy i się na to zgodził.
Aczkolwiek co by nie pisać, to ja się nawet cieszę, bo dużo bardziej podobała mi się kadra Enrique i była taka jakby bardziej hiszpańska (cokolwiek to znaczy), a na pewno grała dużo bardziej po hiszpańsku.

A tak w ogóle to i tak dobrze, że Rubiales nie zmienił trenera dzień przed pierwszym meczem na Euro hehe. Jego decyzje w tych kwestiach są co najmniej dziwne (patrz. Moreno), a czasami nawet wręcz niepoważne (patrz.Lopetegui). Tak naprawdę nie widzę żadnych powodów dla których można było zwolnić Moreno, bo wyniki się zgadzają, a ostatnie dwa mecze były nawet świetne.

Mucha52 | 19.11.2019 20:28

Trochę szkoda Moreno ale z drugiej stron Luis Enrique go dużo lepszy trener z większym doświadczeniem i sukcesami i autorytetem.

Mucha52 | 19.11.2019 20:33

Joker był lubiany przez piłkarzy gdyż z racji wieku mógłby być ich kolegą złe moim zdaniem jeśli Hiszpania chce coś osiągnąć zbliżających się mistrzostwach to trenera potrzebujom z większym autorytetem.

Joker | 19.11.2019 23:50

Krax
Z tego co pamiętam to sam Moreno mówił, że jak tylko Lucho będzie chciał wrócić do reprezentacji to on nie będzie miał problemu z tym aby ustąpić. W każdym razie Moreno teraz zyskał taki fajny background, aby w przyszłości objąć tą reprezentację, a więc myślę że dla niego nic straconego, wyrobił sobie nazwisko i zyskał doświadczenie.

mad_PD | 20.11.2019 05:06

Moreno na pewno żal do federacji, że nie wróci w roli asystenta. Jak Hiszpania osiągnie sukces na euro to nikt o nim nie będzie pamiętał. Doświadczenie jak najbardziej ale był częścią tej kadry i powinien być w tej drużynie na euro - obojętnie w jakim Charakterze.
Kadra grała bdb, odżyła. Wiele nowych twarzy.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy