Bilbao z kompletem

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  24.11.2019 15:50

Liga niemiecka wróciła do gry!
Zawodnicy Osasuny  - w meczu hiszpańskiej Ekstraklasy - przegrali z Bilbao 1:2. Bramki dla triumfatorów zdobywali Williams i Kodro.

Co działo się w tej konfrontacji? Goście objęli prowadzenie w 21. minucie. Wtedy to bramkę zdobył Williams, który wykorzystał sytuację sam na sam po podaniu od Sanceta.

Na kolejnego gola w tej konfrontacji czekaliśmy do 76. minuty. Jak padła bramka? Chimy Avila wyprzedził zawodnika rywali i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza gości.

Odpowiedź Basków była jednak natychmiastowa. Zaledwie kilka minut potem na listę strzelców wpisał się bowiem Kodro. Okazało się, że było to trafienie na wagę kompletu punktów dla przyjezdnych.

Goście po tej wygranej awansowali na piąte miejsce. W tym momencie Baskowie mają 23 punkty. Natomiast Osasuna pozostała przy 19 oczkach. Obecnie piłkarze beniaminka zajmują jedenastą lokatę.

Osasuna - Bilbao 1:2 (0:1)

0:1 Williams 21'
1:1 Chimy Avila 76'