Alaves z trzema oczkami

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  24.11.2019 17:53

Piłkarze wracają na boiska!
Gracze Eibar przegrali z Alaves 0:2. Oba gole w tej niedzielnej potyczce zdobył Joselu.

Obie ekipy przed tym spotkaniem były sąsiadami w ligowej tabeli. Smaczku tej konfrontacji dodawał fakt, iż gospodarze i goście mieli jedynie sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Co działo się w tym spotkaniu? Na początku potyczki obie ekipy miały po jednej klarownej sytuacji. Najpierw Sainz został jednak zatrzymany przez dobrze interweniującego golkipera rywali. Potem swojej okazji nie wykorzystał Kike, który nie uderzył wystarczająco precyzyjnie.

W 79. minucie szansę miał Burke, lecz przestrzelił. Kilka minut potem pierwszego gola w tym meczu zdobył Joselu, który popisał się płaskim, celnym strzałem. W doliczonym czasie gry ten sam zawodnik wykorzystał sytuację sam na sam i finalnie goście zwyciężyli dwoma trafieniami.

W tym momencie gospodarze mają 15 punktów i zajmują 16. miejsce. A goście? Gracze Alaves są na 13. lokacie (18 oczek).

Eibar - Alaves 0:2 (0:0)

0:1 Joselu 85'
0:2 Joselu 90+1'