REKLAMA
REKLAMA

Coutinho: Chciałem odwdzięczyć się trenerowi za zaufanie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  25.11.2019 21:34
Coutinho: Chciałem odwdzięczyć się trenerowi za zaufanie

Philippe Coutinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Philippe Coutinho w trakcie minionego weekendu otrzymał swoją pierwszą okazję do gry w wyjściowym składzie w szeregach Bayernu Monachium dowodzonego przez Hansi Flicka. Brazylijczyk przyznał w rozmowie z TZ, że chciał odwdzięczyć się opiekunowi mistrzów Niemiec za zaufanie.

Bayern w minioną sobotę pokonał 4:0 Fortuną Düsseldorf, z kolei wynik rywalizacji ustalił właśnie 27-latek.

- Od samego początku starałem się odpłacić za zaufanie trenera. Drużyna realizowała plan trenera na grę. Chcieliśmy grać wysokim pressingiem w momencie, gdy byliśmy bez piłki, co sprawiło, że rywal miał z nami kłopoty - mówił Coutinho.

- Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko odniesiemy sukces, prezentując taką postawę. W każdym razie wiemy, że to my piłkarze musimy na placu gry zrobić wszystko, czego oczekuje od nas trenera. Musimy spełniać założenia szkoleniowca nie tylko, jeśli chodzi o treningi, ale także o to, co ma miejsce w szatni - zaznaczył Brazylijczyk.

- Przez to, że dostosowaliśmy się do oczekiwań trenera, to wszystko działa jak należy. Wszyscy jesteśmy z tego powodu szczęśliwi - skwitował piłkarz.

Odnotujmy, że ekipa z Bawarii pod batutą Flicka rozegrała jak na razie trzy mecze, wygrywając każdy z nich. Dodajmy, że 54-latek zastąpił Niko Kovaca w roli opiekuna Bayernu.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
25.02 12:29