REKLAMA
REKLAMA

Luis Enrique: Moreno został zwolniony z powodu braku lojalności

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  27.11.2019 16:05
Luis Enrique: Moreno został zwolniony z powodu braku lojalności

Luis Enrique  |  fot. Cosmin Iftode / Sport Pictures

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Luis Enrique poinformował, że powodem dla którego Robert Moreno nie znajduje się już w jego sztabie jest brak lojalności.

Luis Enrique opuścił stanowisko selekcjonera reprezentacji Hiszpanii na początku tego roku ze względów osobistych. Jego miejsce zajął jego dotychczasowy współpracownik Robert Moreno, który poprowadził Hiszpanię do awansu na przyszłoroczne Euro 2020.

Ostatnio podjęta została decyzja, że Luis Enrique wróci na swoje stanowisko. Z kadrą definitywnie żegna się jednak Moreno. Teraz Luis Enrique wyjaśnił powody takiej decyzji.

- Nie chcę, aby ktokolwiek taki bym w moim zespole – powiedział Luis Enrique.

– Jedyny raz, kiedy widziałem Moreno przez ten cały czas miał miejsce 12 września, kiedy mieliśmy półgodzinne spotkanie w moim domu. Wyraził się jasno, że chce prowadzić Hiszpanię na Euro 2020, a potem mogę wrócić i będzie pracowało jako mój asystent. To nie była dla mnie niespodzianka, wiedziałem, że tak będzie – mówił szkoleniowiec.

- Próbuję się postawić w jego sytuacji, rozumiem to. Rozumiem, że ciężko pracował, aby tam być, mieć taką szansą i że jest ambitny, ale dla mnie było to nielojalne. Ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił – powiedział Luis Enrique.

- Nie chcę, aby ktokolwiek z taką osobowością był w moim zespole. Ambicja jest cnotą, ale nadmierna ambicja nie. To wielka wada. Dlatego właśnie podjąłem decyzję, jaką podjąłem. Jedyna osobą odpowiedzialną za to, że Roberta Moreno tutaj nie ma, jestem ja. To nie prezydent Luis Rubiales czy dyrektor Jose Molina – kontynuował.

- Sytuacje życiowe pokazują, kim są ludzie, pozwalają ich naprawdę poznać. Pokazują ci, komu możesz ufać, a komu nie możesz, kto ma etykę, a kto jej nie ma. Widzę kto jest po mojej stronie – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

szeryf13 | 27.11.2019 19:48

Sranie w banie! Co ty Luis wiesz o lojalności, bez żartów! Zobaczymy jak wspaniały wynik wykręcisz z lojalnymi kmiotkami:) trener podobnie jak łysol Rubiales Żałosny!

JohnyKozak123 | 27.11.2019 20:45

Pieprzenie w bambus Erique. Wyniki były za Moreno, postąpił honorowo i głupio, że odpuścił kadrę dla gorszego trenera. Ciesz się lajzo że masz pracę, bo inaczej byś siedział na ławeczce przy córce. Ps. Sam ojca 63 lat pochowalem we wrześniu, ale w pracy nie ma litości a Enrique to może trenować wieś podkrakowska czyli Wisłę Myślenice.

Joker | 27.11.2019 23:43

A Wy to rozumiem byliście przy tym i wiecie lepiej :) niektórzy to mam wrażenie wchodzą ty tylko po to, aby swoje frustrację życiowe rozładować i kogoś obrazić... Ja czekam co powie na ten temat Moreno, bo myślę że Lucho ot tak by się go nie pozbył, bo ciągnął go do tej pory w zasadzie za sobą w każde miejsce gdzie pracował, więc coś musiało się między oboma panami zdarzyć.

MarseilleFan | 28.11.2019 18:56

Dokładnie tak jak napisał Joker. Tu połowa imbecyli wylewa swoje zyciowe frustracje. Nie wiadomo jak dokładnie między nimi było. To jest ich sprawa.

JohnyKozak123
Wspołczuje straty ojca, ale porównywać strate rodzica który ma 63 lata ze stratą kilkuletniej córki świadczy o twoim niskim ilorazie inteligencji. Pochowanie własnych rodziców to normalna kolej rzeczy, która powinna nastapić u każdego. Śmierć własnego dziecka to wg mnie największy ból jaki można w życiu doświadczyć, więc ogarnij sięprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy