Osasuna wygrywa z Espanyolem

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  01.12.2019 17:51

Piłkarze wracają na boiska!
Gracze Espanyolu przegrali z Osasuną 2:4. Beniaminek awansował na ósme miejsce w tabeli. Katalończycy są na 19. lokacie.

Co działo się w tym spotkaniu? Pierwsza bramka padła w 20. minucie. Wtedy to Roca skutecznie wykonał rzut karny. Uderzył w prawą stronę, czym kompletnie zmylił bramkarza beniaminka.

Goście doprowadzili do wyrównania zaraz na początku drugiej połowy. Jak padło to trafienie? Z lewej strony pola karnego dośrodkował Estupinan. Akcję celnym strzałem głową zakończył zaś R. Garcia.

Kilka minut potem goście z Pampeluny już prowadzili. Wówczas na listę strzelców wpisał się Chimy Avila, który wykorzystał sytuację sam na sam.

W 52. minucie czerwoną kartką został ukarany Roncaglia (dwie żółte) i od tego momentu przyjezdni musieli sobie radzić w dziesięciu.

W 84. minucie gospodarze popełnili kolejny fatalny błąd. Tym razem wykorzystał go Moncayola, który popędził na bramkę rywali i pokonał Lopeza. Na 4:1 podwyższył zaś Torres (z karnego).

Katalończycy ostatecznie przegrali 2:4, bo w doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Calleri. Na swoim terenie mają zatem bilans 0-1-6.

Espanyol - Osasuna 2:4 (1:0)

1:0 Roca 20' (k.)
1:1 R. Garcia 46'
1:2 Chimy Avila 49'
1:3 Moncayola 84'
1:4 Torres 90+2' (k.)
2:4 Calleri 90+3'