Real wygrywa w Vitorii

dodał: maaarcin  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  30.11.2019 15:08

Sergio Ramos  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/Hepta/Sport Picture

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarz Realu Madryt, którzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali 2:1 Deportivo Alaves. Wygrana Królewskich nie przyszła jednak łatwo.

W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli ani jednego gola, choć bliski uzyskania prowadzenia dla Realu był Gareth Bale. Piłka po uderzeniu głową Walijczyka odbiła się jednak od słupka.

Drużynę Zinedine'a Zidane'a na prowadzenie wyprowadził w 52. minucie Sergio Ramos, który zaskoczył bramkarza rywali strzałem głową po dobrym dośrodkowaniu Toniego Kroosa z rzutu wolnego.

W 64. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował jednak rzut karny dla Alaves za faul Ramosa. z jedenastu metrów do wyrównania doprowadził Lucas Perez.

Sześć minut później zdobył jednak drugiego, jak się okazało zwycięskiego gola. Piłkę do siatki z bliska skierował Dani Carvajal, który dobijał obroniony przez bramkarza strzał jednego z jego kolegów.

Deportivo Alaves - Real Madryt 1:2 (0:1)