REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze wyższy cashback od Betclic dla użytkowników goal.pl

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  22.02.2020 22:22
Jeszcze wyższy cashback od Betclic dla użytkowników goal.pl

Legalny bukmacher Betclic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jeszcze większy cashback od legalnego bukmachera Betclic dla użytkowników goal.pl! Teraz wynosi on już 550 złotych. Na czym polega? Po krótce wyjaśniamy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem na pierwszy zakład. Bectlic prezentuje w tej kwestii proste zasady - postaw swój pierwszy zakład, a jeżeli okaże się nietrafiony, Bectlic zwróci postawione środki. Nawet do kwoty 550 zł! (dla użytkowników goal.pl).

Jak uzyskać prawo do skorzystania z cashbacku do 550 złotych? Wystarczy w trakcie rejestracji na stronie Betclic w polu "kod promocyjny" wpisać GOALPL. To wszystko! Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na kwotę nawet do 550 złotych!


Przejdź na stronę Betclic


Warto pamiętać, że aby wypłacić cashback należy wcześniej, zgodnie z regulaminem, dokonać sześciokrotnego obrotu całą kwotę na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Dotyczy to oczywiście przegranego zakładu. W przypadku wygranej, będziesz mógł ją wypłacić od razu.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

piresfan | 15.03.2020 12:44

Każda kolejka ligowa na wszystkich poziomach przyciąga w Anglii setki tysięcy ludzi. Rooney nie chciał w tym uczestniczyć. Za trudne do zrozumienia? Umiecie pisać, więc skończyliście chyba 4 klasę?primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy