Remis w Vigo

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  15.12.2019 15:54

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze Celty zremisowali z Mallorką 2:2. Dla gospodarzy to trzeci kolejny mecz bez wygranej. Dla gości zaś czwarty.

Jak wyglądało to spotkanie? Gospodarze wyszli na prowadzenie w 20. minucie tej potyczki. Jak padło trafienie? Wtedy to Rafinha wykorzystał dośrodkowanie od Olazy i strzałem głową zdobył pierwszego gola w tym spotkaniu.

Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z tego wyniku, ponieważ kilkanaście minut potem do wyrównania doprowadził Sevilla, który skutecznie wykonał rzut karny.

Na kolejnego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 49. minuty. Tym razem "jedenastkę" na bramkę zamienił Aspas, który kompletnie zmylił interweniującego bramkarza rywali.

W 78. minucie czerwoną kartką został ukarany Raillo i od tego momentu goście musieli sobie radzić w dziesięciu.

Nie przeszkodziło im to jednak doprowadzić do wyrównania. W 83. minucie gola zdobył bowiem Budimir.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Celta - Mallorca 2:2 (1:1)

1:0 Rafinha 20'
1:1 Sevilla 33' (k.)
2:1 Aspas 49' (k.)
2:2 Budimir 83'