Getafe wygrywa z Realem Valladolid

dodał: maaarcin  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  15.12.2019 13:57

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Bez niespodzianki obeszło się w pierwszym niedzielnym spotkaniu La Liga. Getafe przed własną publicznością pokonało 2:0 Real Valladolid.

W roli zdecydowanego faworyta do niedzielnego spotkania przystępowali gospodarze, którzy chcieli potwierdzić wysoką formę z ostatnich tygodni i umocnić się w czołówce ligowej tabeli.

Po pierwszej połowie zespół z Madrytu miał powody do zadowolenia, bowiem od 36. minuty prowadził 1:0. Dwóch zawodników Getafe w podbramkowym zamieszaniu poradziło sobie z czterema rywalami. Jorge Molina zagrał do lepiej ustawionego Marca Cucurelli, który mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi.

W drugiej połowie Getafe kontrolowało wydarzenia na boisku, a w 82. minucie zdobyło drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Angel Rodriguez, który wykorzystał podanie Jaime Maty.

Getafe CF – Real Valladolid 2:0 (1:0)

1:0 Cucurella 36'
2:0 Angel Rodriguez 82'