REKLAMA
REKLAMA

Niesubordynacja Vidala

dodał: Bartas98  |  źródło: ESPN  |  18.12.2019 13:43
Niesubordynacja Vidala

Arturo Vidal  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Arturo Vidal opuścił wtorkowy trening Barcelony, gdy dowiedział się, że prawdopodobnie nie rozpocznie środowego meczu z Realem Madryt w wyjściowej jedenastce.

Vidal zazwyczaj pozostaje na treningu strzeleckim z kilkoma innymi zawodnikami z pierwszej drużyny, ale tym razem opuścił zespół wcześniej, ponieważ Ernesto Valverde przyznał, że Chilijczyk usiądzie na ławce rezerwowych w środowym klasyku.

Koledzy z drużyny starali się pocieszać Vidala, ale piłkarz nie dał się przekonać. Po tym incydencie na nowo rozgorzała dyskusja na temat jego ewentualnych przenosin do Interu. Transfer miałby został sfinalizowany w styczniu. Antonio Conte przyznaje, że ceni gracza z Chile, wie, czego może się po nim spodziewać. Szkoleniowiec ekipy z Mediolanu był trenerem Vidala w Juventusie.

Mówi się o tym, że jeśli Vidal trafi do Interu, włoski klub w zamian zaoferuje sprzedaż Lautaro Martinez za mniejszą kwotę, a także rozpocznie negocjacje w sprawie ewentualnych przenosin Stefano Sensiego na Camp Nou.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

mr_roba | 18.12.2019 18:28

Cenię Vidala jako zawodnika. Ale takie zachowanie to dziecinada.
Jak sytuacja mu nie odpowiada to inne kluby przyjmą go z otwartymi rękoma.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy