Levante pokonało Celtę

dodał: maaarcin  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  22.12.2019 20:32

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
W jednym z niedzielnych spotkań La Liga, Levante pokonało u siebie 3:1 Celtę Vigo, choć do przerwy prowadziła jeszcze drużyna z Galicji.

Celta objęła prowadzenie już w 12. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki głową przez Nestora Araujo, do siatki z czterech metrów trafił Iago Aspas. Jak się okazało była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

Levante doprowadziło do wyrównania w 60. minucie. Do siatki z bliska trafił Roger Marti, który dobił obroniony przez bramkarza strzał jednego ze swoich kolegów. Dziesięć minut później zawodnik Levante miał na swoim koncie już dwa trafienia. Po szybko rozegranym aucie, z piłką w pole karne Celty wpadł Borja Mayoral i odegrał do lepiej ustawionego Rogera Martiego. Temu pozostało dopełnić formalności.

W doliczonym czasie wynik meczu na 3:1 ustalił Borja Mayoral, który wykorzystał podanie Tono z lewej strony pola karnego.

Levante UD – Celta Vigo 3:1 (0:1)