Real Sociedad przegrywa z Villarrealem

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  05.01.2020 15:51

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Gracze Sociedad przegrali z Villarrealem 1:2. Dla gości trafiali Trigueros (z karnego) i Cazorla.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze Realu objęli prowadzenie już w 22. minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Willian Jose.

W drugiej połowie lepiej spisywali się piłkarze gości. W 58. minucie z rzutu karnego nie pomylił się Trigueros i było 1:1.

To nie był jednak koniec emocji w tej potyczce. W 72. minucie pięknym uderzeniem lewą nogą (w długi róg) popisał się Cazorla i przyjezdni prowadzili 2:1.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście zgarnęli komplet punktów. W tym momencie gospodarze zajmują piąte miejsce - 31 punktów. Goście awansowali na dziewiątą lokatę (28 oczek).

W następnej kolejce Baskowie zagrają na wyjeździe z Betisem. Tymczasem piłkarze Villarrealu podejmą u siebie Espanyol.

Sociedad - Villarreal 1:2 (1:0)

1:0 Willian Jose 22'
1:1 Trigueros 58' (k.)
1:2 Cazorla 72'