Alaves na remis z Betisem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  05.01.2020 17:57

Zawodnicy Alaves - w meczu hiszpańskiej ekstraklasy - zremisowali z Betisem 1:1. Bramki w tym meczu zdobywali Vidal i Emerson.

Co działo się w tej konfrontacji? Piłkarze gospodarzy zdobyli pierwszego gola w tej potyczce w 14. minucie. Wówczas Perez zagrał na prawą stronę pola karnego do Vidala, a ten pokonał bramkarza rywali.

W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy goście mogli, a nawet powinni, wyrównać. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Joaquin.

Co nie udało się Beticos pod koniec pierwszej części gry, udało się na początku drugiej odsłony. W 55. minucie bramkarza gospodarzy pokonał bowiem Emerson i mieliśmy 1:1.

W 77. minucie czerwoną kartką został ukarany Feddal i od tego momentu przyjezdni musieli sobie radzić w dziesięciu.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już jednak zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

Alaves - Betis 1:1 (1:0)