dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  05.01.2020 22:39

Andrea Belotti  |  fot. Rafał Rusek

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Zawodnicy Romy przegrali z Torino 0:2. Oba gole dla turyńczyków zdobył Belotti.

Co działo się w tym meczu? Goście mogli wyjść na prowadzenie już w ósmej minucie, ale Belotti został zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza rywali.

W 32. minucie na uderzenie zdecydował się Lukić. Jego próba nie była jednak odpowiednio precyzyjna. Kilka minut potem Sirigu obronił uderzenie Pellegriniego.

Piłkarze gości wyszli na prowadzenie w doliczonym czasie gry do pierwszej połowy. Wtedy to na uderzenie zdecydował się Belotti i trafieniem pod poprzeczkę przybliżył Torino do zdobycia kompletu punktów w tej konfrontacji.

W 66. minucie kolejną dobrą sytuację miał Pellegrini. Znowu na wysokości zadania stanął jednak bramkarz przyjezdnych. Wynik meczu na 2:0 dla Byków ustalił, strzelając rzut karny, Belotti.

W tym momencie gospodarze zajmują czwarte miejsce - 35 punktów. Natomiast goście zgromadzili do tej pory 24 oczka. Obecnie piłkarze tego klubu zajmują dziewiątą lokatę.

W następnej kolejce rzymianie zagrają na swoim terenie z Juventusem. Tymczasem piłkarze Torino podejmą u siebie Bolognę.

Roma - Torino 0:2 (0:1)

0:1 Belotti 45+2'
0:2 Belotti 85' (k.)