Real Valladolid na remis z Leganes

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  03.01.2020 21:05

Podziałem punktów zakończyło się pierwsze spotkanie 19. kolejki La Liga. Real Valladolid przed własną publicznością zremisował 2:2 z Leganes.

Już w pierwszym kwadransie spotkania kibice obejrzeli trzy gole. W 4. minucie Leganes na prowadzenie wyprowadził Martin Braithwaite, który uderzeniem z pierwszej piłki wykorzystał dobre dośrodkowanie El Nasyriego z lewego skrzydła.

Radość gości nie trwała jednak długo. W ósmej minucie do wyrównania doprowadził Enes Unal, który z bliska trafił do siatki po podaniu Sergiego Guardioli. Pięć minut później Leganes ponownie było na prowadzeniu. Braithwaite tym razem wystąpił w roli asystenta, świetnie zagrywając ze skrzydła w pole karne. Do siatki mocnym uderzeniem trafił Roque Mesa.

Wynik długo nie ulegał zmianie, ale w 79. minucie gospodarzom po raz drugi udało się doprowadzić do wyrównana. Po dośrodkowaniu Salisu Karima z lewej strony boiska, celnym uderzeniem głową popisał się Enes Unal, który tym samym po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Real Valladolid – CD Leganes 2:2 (1:2)

0:1 Braithwaite 4'