Podział punktów w Sewilli

dodał: maaarcin  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  03.01.2020 23:03

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Drugie piątkowe spotkanie 19. kolejki La Liga również zakończyło się remisem. Sevilla na własnym stadionie podzieliła się punktami z Athletic Bilbao.

Spotkanie zdecydowanie lepiej ułożyło się dla przyjezdnych z Kraju Basków, którzy wyszli na prowadzenie w 15. minucie. Błąd gospodarzy wykorzystał wówczas Ander Capa, który dopadł do futbolówki i pewnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Sevilli. Jak się okazało była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

W drugiej odsłonie zdecydowanie lepiej zaczęli grać gospodarze, którzy szukali okazji do doprowadzenia do wyrównania. W 61. minucie piłką wylądowała w bramce gości. Po zagraniu Ocamposa spod linii końcowej boiska, piłkę do bramki swojego zespołu skierował Unai Nunez. Ostatecznie wynik 1:1 nie uległ zmianie do ostatniego gwizdka sędziego i obie drużyny podzieliły się punktami.

Sevilla FC – Athletic Bilbao 1:1 (0:1)