REKLAMA
REKLAMA

Hiszpańskie kluby sprzedały 9 procent biletów na Superpuchar

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Espana  |  06.01.2020 13:32
Hiszpańskie kluby sprzedały 9 procent biletów na Superpuchar

Superpuchar Hiszpanii  |  Superpuchar Hiszpanii

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Hiszpańskie kluby sprzedały mniej niż dziewięć procent swojego przydziału biletów na mecze o Superpuchar Hiszpanii, które odbędą się w Arabii Saudyjskiej.

Atletico Madryt sprzedało tylko 50 biletów, Valencia zaledwie 26, Barcelona około 300, a Real Madryt 700. Wiele nabyli jednak kibice i członkowie klubów z Bliskiego Wschodu, a nie z Hiszpanii.

Pierwsze półfinałowe spotkanie rozegrane zostanie w środę i zmierzą się w nim zespoły Valencii i Realu Madryt. Dzień później o awans do finału powalczą Barcelona i Atletico Madryt.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

gilbert_3 | 06.01.2020 13:49

Następny superpuchar proponuję zrobić w Chinach z udziałem pierwszych 10 drużyn La Liga i dwóch chińskich. Najlepiej w środku sezonu gdzieś między ćwierćfinałem ligi mistrzów.
To już nie jest piłka nożna, to jest cyrk objazdowy.

Joker | 06.01.2020 17:04

Ten Superpuchar to jakiś żart. Niedość, że miejsce jego rozgrywania jest niedorzeczne to jeszcze na zdobycie Superpucharu mają szansę kluby, które w ogóle nie powinny o ten Superpuchar grać, bo ideą Superpucharu jest to, że grają o niego mistrz i zdobywca krajowego pucharu, a nie każdy topowy klub z danej ligi... Jeszcze raz powtórzę, to jest żart, i to mało śmieszny.

mad_PD | 06.01.2020 22:00

Przede wszystkim każdy turniej to nagroda dla klubów, ale też święto dla kibiców klubów uczestniczących, a po tych statystykach świadczy, że niekoniecznie jest to uwzględnione. Wiadomo, że nawet w Arabii mogą być sympatycy tych klubów, ale nie widzę problemu, by zawitali na hiszpańskie stadiony.
Hiszpańskie kluby powinny wystawić młodzików i byłby to niezły pstryczek dla Rubalesa.

potf | 06.01.2020 23:40

Saudyjczycy zapłacili, Saudyjczycy mają. Cyrk i upodlenie hiszpańskiej piłki klubowej.

Real Madridista | 07.01.2020 01:48

Joker
Kasa... Misiu... Kasa...
Nic na to nie da się poradzić, bo sami zainteresowani na tym zarabiają. Niekoniecznie ewolucja tego pucharu musi się podobać, to ma przynosić zyski (podobnie ewoluowały inne rozgrywki - w pucharach PMK w LM etc.).
tutaj musiały by się zbuntować kluby lub zawodnicy, co jest oczywiście romantyczną mrzonką i dlatego 4 hiszpańskie kluby przyleciały do Arabii.
Myślę, że hiszpańscy kibice też są mocno spięci z tego powodu ale i tak nic nie mogą zrobić.
Pzdr.

Mucha52 | 08.01.2020 03:25

Modne dzisiaj wrósł klubów jest rzucanie haseł takich jak równouprawnieniu kobiet równości ras religii orientacji seksualnej itp.Tym czasem czasem za troszkę kasy te same kluby nie mają problemu grać w kraju który łamie notorycznie  prawa człowieka twu hipokryzja.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy