REKLAMA
REKLAMA

Valverde napisał list do kibiców Barcelony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Espana  |  15.01.2020 09:39
Valverde napisał list do kibiców Barcelony

Ernesto Valverde  |  fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Ernesto Valverde napisał list otwarty do kibiców Barcelony, po tym jak został zwolniony ze stanowiska trenera. Władze Dumy Katalonii zdecydowały się na jego zwolnienie w poniedziałek. Jego następcą został Quqiue Setien.

"Drodzy fani Barcy. Mój czas jako trenera Barcelony dobiegł końca. To było intensywne dwa i pół roku od samego początku. W tym czasie przeżywałem radosne chwile świętując zwycięstwa i trofea, ale także inne, które były ciężkie i trudne" – czytamy w liście.

"Jednak przede wszystkim chciałbym podkreślić moje doświadczenie z kibicami i uczucie, jakie okazywali mi podczas pracy trenerskiej. Chciałbym podziękować także prezydentowi Josepowii Marii Bartomeu i zarządowi, za to, że dał mi możliwość trenowania pierwszego zespołu i za zaufanie przez ten cały czas" – czytamy dalej.

"Chciałbym również podziękować wszystkim osobom, z którymi pracowałem w klubie, za ich wparcie i za to, jak mnie traktowali przez dwa i pół sezonu, szczególnie tym, którzy pracują w pierwszej drużynie i wokół niej, z którymi dzieliłem się wieloma chwilami w Ciutat Esportiva i podczas wyjazdów" – pisał Valverde.

"Oczywiście chciałbym podziękować zawodnikom za cały włożony wysiłek, który pozwolił nam na zdobycie razem czterech trofeów. Od tego dnia życzę im i nowemu trenerowi Quique Setienowi wszystkiego najlepszego na świecie. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich" – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Ermac | 15.01.2020 12:50

Dwa w pełni przepracowane sezony i każdy zakończone jako mistrz kraju, to my dziękujemy.

Joker | 15.01.2020 14:16

A jakby zespół coś wygrał w tym sezonie to chyba też pójdzie także na konto Valverde, tak? Może poza Copa del Rey, bo tych rozgrywek Barca jeszcze nie rozpoczęła. Ale jakby nie patrzeć z grupy LM on wyszedł, a na półmetku ligi jest pierwszy :)primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy