REKLAMA
REKLAMA

Cengiz Ünder do Milanu, a Suso do Romy?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  16.01.2020 09:26
Cengiz Ünder do Milanu, a Suso do Romy?

Suso  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Medialne doniesienia sugerują cały czas, że AC Milan jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Cengiza Ündera z AS Romy. Sky Sport Italia podaje, że jedyny możliwy scenariusz w kontekście piłkarza zakłada jego wypożyczenie do ekipy z miasta mody. Do teamu z Wiecznego Miasta na tej samej zasadzie miałby z kolei udać się Suso.


Rossoneri nie ukrywają, że reprezentant Turcji w ich odczuciu wydaje się idealnym wzmocnieniem drużyny w trakcie styczniowego okna transferowego. Cengiz Ünder mógłby zapewnić większą kreatywność mediolańczykom pod bramką swoich rywali.

Warto zaznaczyć, że Turek może grac na różnych pozycjach. Zawodnik poradzi sobie, grając w roli napastnika, jak i jako trequartista, co daje trenerowi duży wachlarz możliwości.

W związku z powyższym sternicy Milanu pracują nad wypożyczeniem piłkarza, chcąc w zamian wypożyczyć Suso do Romy. W związku z tym, że obu zawodnikom zależy na częstszych występach, to ewentualne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego wydaje się ciekawą opcja zdaniem włoskich dziennikarzy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 11:26