Mallorca z kompletem

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.01.2020 13:50

Piłkarze wracają na boiska!
Gracze Mallorki wygrali z Valencią 4:1. Bramki dla beniaminka zdobyli Raillo, Budimir (dwie) i Rodriguez.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze beniaminka objęli prowadzenie już w siódmej minucie, kiedy to do siatki klubu z Walencji trafił Raillo.

Do przerwy beniaminek prowadził natomiast 3:0. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Budimir. Ten sam zawodnik po raz kolejny pokonał bramkarza Nietoperzy kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy.

W 51. minucie czerwoną kartką (za dwie żółte) został ukarany Parejo i od tego momentu przyjezdni musieli sobie radzić w dziesięciu.

W 79. minucie gospodarze to wykorzystali. Jak padło to trafienie? Budimir wyłożył piłkę do Rodrigueza, a ten huknął z dystansu nie do obrony.

Goście tego dnia byli w stanie zdobyć jedynie trafienie honorowe. Kilka minut potem bramkarza gospodarzy zaskoczył Torres. Ostatecznie to jednak Mallorca wygrała 4:1.

Mallorca - Valencia 4:1 (3:0)