Betis z trzema oczkami

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.01.2020 15:53

Piłkarze wracają na boiska!
Gracze Betisu wygrali u siebie z Sociedad 3:0. Dla gospodarzy to pierwszy triumf od 8 grudnia 2019 roku.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Pierwsze trafienie w tej potyczce miało miejsce w 27. minucie. Wtedy to Canales dośrodkował do Iglesiasa, a ten popisał się skutecznym strzałem głową.

Zawodnicy Beticos jeszcze przed przerwą podwyższyli. W 44. minucie precyzyjnie przymierzył Joaquin i gospodarze byli naprawdę bardzo blisko zdobycia kompletu punktów.

W doliczonym czasie gry trafienie zanotował też Canales. Tym samym gracze Betisu pokonali Basków 3:0.

W tym momencie gospodarze są na jedenastym miejscu (27 punktów). Z kolei goście zajmują szóstą lokatę (31 oczek).

Betis - Sociedad 3:0 (2:0)

1:0 Iglesias 27'
2:0 Joaquin 44'
3:0 Canales 90+5'