REKLAMA
REKLAMA

Martinez: Czuję się komfortowo w Interze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  17.01.2020 08:55
Martinez: Czuję się komfortowo w Interze

Lautaro Martinez  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Napastnik Interu Mediolan Lautaro Martinez stwierdził, że czuje się bardzo komfortowo w zespole Nerazzurich, komentując doniesienia o zainteresowaniu jego osobą ze strony Barcelony.

W 18 rozegranych w tym sezonie ligowych spotkaniach, argentyński napastnik zdobył 10 bramek.

- Dzisiaj bronię koszulki Interu. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy, ludzie mnie kochają. Jeśli są takie plotki, to znaczy tylko, że dobrze sobie radzę. Muszę dalej podążać tą drogą. To jest mentalność, którą mam, kiedy kładę się spać. Jestem bardzo spokojny, bardzo szczęśliwy i czuję się dobrze w Interze - powiedział Martinez w wywiadzie dla TyC Sports.

Napastnik nie kryje również zadowolenia, że udało mu się przekonać do siebie selekcjonera reprezentacji Argentyna Lionela Scaloniego. - To co robię w Interze przydaje się reprezentacji. Muszę pracować każdego dnia, aby mieć możliwość gry w koszulce Argentyny. Trener Scaloni wierzy we mnie i powołuje mnie za każdym razem. To bardzo ważne. Drużyna narodowa jest dla mnie bardzo ważna. Gra z Messim i Aguero to wielka radość. To oni sprawiają, że argentyńska piłka się rozwija. To, co pokazują w trakcie swojej wielkiej kariery, jest niesamowite. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć to, co oni osiągnęli - dodał.

Martinez wypowiedział się również na temat współpracy z Antonio Conte, który objął drużynę w tym sezonie. - Wiele się zmieniło, przyszedł nowy trener, który żyje meczami w bardzo szczególny sposób. Od pierwszego dnia dał nam bardzo wiele. Przekonał wszystkich zawodników i ludzi, którzy tutaj pracują, by dawali z siebie wszystko. Wyniki są tego efektem. Przy tym trenerze mocno się rozwinąłem - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 11:26