Getafe nie dało szans Leganes

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  17.01.2020 22:49

Piłkarze wracają na boiska!
Bez niespodzianki obeszło się w piątkowym meczu 20. kolejki La Liga. Getafe na wyjeździe pewnie 3:0 pokonało Leganes i awansowało na piąte miejsce w tabeli.

Goście na prowadzenie wyszli już w 12. minucie. Po dośrodkowaniu Damian Suareza z rzutu rożnego, celnym uderzeniem głową bramkarza rywali pokonał Leandro Cabrera.

Dziewięć minut później było już 2:0. Tym razem świetnym strzałem głową popisał się Allan Nyom. W roli asystenta wystąpił natomiast Marc Cucurella, który precyzyjnie dograł piłkę z lewego skrzydła.

Getafe poszło za ciosem i w 33. minucie zdobyło trzeciego gola. Tym razem piłkę do pustej bramki, po świetnym kontrataku i podaniu Jorge Moliny, skierował Jaime Mata.

W drugiej połowie goście zadowoleni z wysokiego prowadzenia spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku. Leganes nie było w stanie zdobyć nawet honorowego gola.

CD Leganes - Getafe CF 0:3 (0:3)

0:1 Cabrera 12'