REKLAMA
REKLAMA

Media: Milan nie jest liderem w wyścigu po Daniego Olmo

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Gianluca Di Marzio  |  18.01.2020 10:56
Media: Milan nie jest liderem w wyścigu po Daniego Olmo

Kibice AC Milan  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Od kilku dni media we Włoszech spekulują, że Dani Olmo może dołączyć do AC Milanu z Dinamo Zagrze. Najnowsze doniesienia ws. piłkarza opublikowane przez Gianlucę Di Marzio wskazują jednak, że inny klub jest na czele wyścigu po piłkarza.

Wczoraj szkoleniowiec Dinama Zagrzeb w osobie Nenada Bjelicy zakomunikował, że Dani Olmo nie zagra w meczu kontrolnym swojej drużyny, gdyż klub nie chce ryzykować zdrowia zawodnika.

Faktem jest, że przedstawiciele Rossonerich byli zainteresowani pozyskaniem piłkarza. Milan był gotowy wyłożyć na transakcję 20 milionów euro. Kłopot w tym, że na horyzoncie pojawił się klub, który podobno przebił propozycję ekipy z Serie A.

Nie od dzisiaj wiadomo też, że Dinamo oczekiwało za swojego zawodnika 25 milionów euro plus pięciu milionów euro w formie bonusów. Dużym kłopotem może być też to, że agenci zawodnika oczekują prowizji w wysokości siedmiu milionów euro, a opłata rejestracyjna ma wynieść trzy miliony. Ponadto klub z Zagrzebia liczy na 10 procent w przypadku kolejnego transferu piłkarza.

Dodajmy, że obecny kontrakt Daniego Olmo obowiązuje do czerwca 2021 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
24.09 18:31