REKLAMA
REKLAMA

Nagelsmann: Wykonaliśmy ciężką pracę

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  19.01.2020 10:20
Nagelsmann: Wykonaliśmy ciężką pracę

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
RB Lipsk od zwycięstwa rozpoczął drugą część sezonu niemieckiej Bundesligi. Podopieczni Juliana Nagelsmanna pokonali w sobotę u siebie Union Berlin 3:1 i umocnili się na pozycji lidera.

- Wykonaliśmy ciężką pracę. Jak mówiłem w tygodniu, Union to jest dobra drużyna, przeciwko której nie gra się łatwo. Szybko straciliśmy bramkę, co nie powinno było się wydarzyć - powiedział Nagelsmann, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Przed przerwą byliśmy jednak w stanie zwiększyć presję na rywalach. To było ważne, bo chcieliśmy pokazać się przeciwnikom, że nie tylko jesteśmy w grze, ale chcieliśmy odwrócić losy spotkania - dodał.

- Jeszcze bardziej naciskaliśmy w drugiej połowie. Wyrównująca bramka to był typowy moment dla Timo Wernera. Nie miał prawa zdobyć bramki z tej pozycji - ocenił. Jego podopieczni są liderem, mając pięć punktów przewagi nad drugą Borussią G'ladbach. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt.

- Przed spotkaniem powiedziałem zawodnikom, że nie wolno nam osiąść na laurach po pierwszej części sezonu. Musimy dalej walczyć. Tak też zrobiliśmy, po tym, jak straciliśmy bramkę w tym spotkaniu - stwierdził.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 11:26