Podział punktów w Bilbao

dodał: maaarcin  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.01.2020 20:28

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
W jednym z niedzielnych spotkań 20. kolejki La Liga, Athletic Bilbao zremisował 1:1 u siebie z Celtą Vigo.

Pierwsza połowa spotkania na San Mames zakończyła się bezbramkowym remisem, choć obie drużyny miały świetne okazje do zdobycia gola. Basków na prowadzenie powinien wyprowadzić Iker Muniain, ale jego strzał głową świetnie wybronił bramkarz Celty. W odpowiedzi doskonałej sytuacji nie zdołał wykorzystać Santi Mina.

Kilka minut po przerwie bramkę dla gospodarzy mógł zdobyć Inaki Williams, ale został w ostatniej chwili zablokowany przez rywala. Tymczasem w 56. minucie na prowadzenie wyszła Celta. Herrerina mocnym i precyzyjnym strzałem zza pola karnego zaskoczył Rafinha.

W 76. minucie Baskowie doprowadzili do wyrównania. Z rzutu karnego podyktowanego za zagranie piłki ręką przez Frana Beltrana do siatki trafił Raul Garcia. Wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Athletic Bilbao - Celta Vigo 1:1 (0:0)

0:1 Rafinha 56'
1:1 Raul Garcia (k.) 76'