REKLAMA
REKLAMA

Bayern zainteresowany zawodnikiem RB Lipsk

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.sky.de  |  23.01.2020 11:22
Bayern zainteresowany zawodnikiem RB Lipsk

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że Bayern Monachium rozważa włączenie się do gry o pozyskanie Dayota Upamecano z RB Lipsk. Do tej pory zawodnik najczęściej był łączony z transferem do Arsenalu FC.

21-latek ma umowę ważną z klubem z Bundesligi do 2021 roku. Piłkarz zwleka jednak z parafowaniem nowego kontraktu, co pozwala przypuszczać, że latem urodzony w Évreux zawodnik może zmienić klub, a Lipsk dzięki temu będzie mógł liczyć na zastrzyk finansowy z tytułu jego transferu.

Przypomnijmy, że ostatniego lata sternicy The Gunners złożyli ofertę ws. piłkarza, ale została ona szybko odrzucona przez działaczy Die Roten Bullen. Tymczasem według informacji Sky Germany plan pozyskania zawodnika ma aktualny mistrz Niemiec, który musi się liczyć z tym, że transfer Upamecano może kosztować mniej więcej 30-40 milionów euro.

Francuz mimo młodego wieku ma już na swoim koncie 95 występów koszulce ekipy z Lipska. Zawodnik trafił do teamu z Bundesligo w 2017 roku z RB Salzburg, kosztując 10 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 11:26