Copa del Rey: Łatwy awans Królewskich, karne Valencii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  29.01.2020 22:54

Karim Benzema  |  fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Real Madryt nie miał żadnych problemów z wywalczeniem awansu do ćwierćfinału Pucharu Króla. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a pewnie 4:0 pokonali na wyjeździe drugoligowy Real Saragossa. W kolejnej rundzie zagrają między także między innymi Valencia i Villarreal.

Królewscy już w szóstej minucie meczu z Realem Saragossa wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Raphaela Varane'a. W pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Lucas Vazquez, a w drugiej odsłonie meczu kolejne gole dołożyli Vinicius Junior i Karim Benzema.

Zdecydowanie większe problemy miała Valencia, która dopiero po rzutach karnych wyeliminowała trzecioligowy Cultural Leonesa, który w poprzedniej rundzie odprawił z kwitkiem Atletico Madryt.

Większych problemów z wywalczeniem awansu nie miały zespoły Villarreal i Realu Sociedad, które pokonały odpowiednio 2:0 Rayo Vallecano na wyjeździe i 3:1 Osasunę Pampeluna u siebie. W kolejnej rundzie zameldowała się również Granada, która po dogrywce pokonała Badajoz.