Granada pokonała Espanyol

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  01.02.2020 14:53

Piłkarze wracają na boiska!
Dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie odniosła Granada. W sobotnie popołudnie pokonała u siebie 2:1 zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli Espanyol Barcelona.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście ze stolicy Katalonii. W 27. minucie prowadzenie dla Espanyolu uzyskał sprowadzony w styczniu Raul de Tomas, który spokojnym strzałem wykorzystał rzut karny.

Granada jeszcze przed przerwą wyrównała. W 38. minucie sytuację sam na sam z bramkarzem po prostopadłym podaniu Carlosa Fernandeza wykorzystał Darwin Machis.

Tuż po przerwie gospodarze zdobyli drugiego gola. Tym razem role się odwróciły. Carlos Fernandez otrzymał w polu karnym podanie od Machisa i pięknym uderzeniem z kilkunastu metrów nie dał szans bramkarzowi. Wynik 2:1 nie uległ już zmianie do ostatniego gwizdka sędziego.

Granada CF - Espanyol Barcelona 2:1 (1:1)

0:1 De Tomas (k.) 27'
1:1 Machis 38'
2:1 Carlos Fernandez 46'