Puchar Króla: Baskowie bliżej finału

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  12.02.2020 23:03

Copa del Rey

Piłkarze wracają na boiska!
Athletic Bilbao zrobił krok w kierunku awansu do finału Pucharu Króla. W pierwszym półfinałowym meczu Baskowie skromnie 1:0 pokonali przed własną publicznością Granadę.

Jedyna bramka środowego spotkania padła trzy minuty przed przerwą. Do bramki gości z kilku metrów spokojnie trafił Iker Muniain, który wykorzystał precyzyjne dogranie Inakiego Williamsa z lewej strony pola karnego.

Granada nie potrafiła w żaden sposób odpowiedzieć i do awansu zbliżyli się Baskowie. Rewanż zapowiada się jednak niezwykle ciekawie i gospodarze tego meczu z pewnością nie stoją na straconej pozycji.

Athletic Bilbao - Granada CF 1:0 (1:0)

1:0 Muniain 42'