Sevilla na remis z Espanyolem

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  16.02.2020 13:58

Piłkarze wracają na boiska!
Gracze Sevilli zremisowali u siebie z Espanyolem 2:2. Gospodarze nie wygrali ligowego meczu od 25 stycznia.

W tym meczu premierowy gol padł stosunkowo szybko, ponieważ już w 15. minucie bramkę zdobył Ocampos.

Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z tego prowadzenia. W 35. minucie do wyrównania doprowadził Embarba, który sprytnie przymierzył z rzutu wolnego.

Pięć minut po zmianie stron Katalończycy już prowadzili. Swoją sytuację wykorzystał Wu Lei i piłkarze klubu z Barcelony byli bliżej zdobycia kompletu punktów w tej niedzielnej konfrontacji.

W 69. minucie czerwoną kartką został ukarany jednak Sanchez (druga żółta) i od tego momentu przyjezdni musieli sobie radzić w dziesięciu.

Piłkarze z Sewilli wykorzystali ten fakt w 80. minucie. Wówczas precyzyjnie zza pola karnego przymierzył Suso.

Ostatecznie rezultat tej potyczki nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

Sevilla - Espanyol 2:2 (1:1)

1:0 Ocampos 15'
1:1 Embarba 35'
1:2 Wu Lei 50'