Zabójcza końcówka Granady

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  15.02.2020 23:01

Liga niemiecka wróciła do gry!
W ostatnim sobotnim spotkaniu 24. kolejki La Liga, Granada przed własną publicznością pokonała 2:1 Real Valladolid.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Emocji kibice obu drużyn doczekali się jednak po przerwie. W 56. minucie bramkę dla gości z Valladolid zdobył Sergi Guardiola, który zaskoczył źle ustawionego bramkarza rywali uderzeniem z lewej strony, z bardzo ostrego kąta.

Granada zdołała jednak doprowadzić do wyrównania w 81. minucie. Po dośrodkowaniu Darwina Machisa z lewego skrzydła, celnym strzałem głową popisał się Antonio Puertas. W tym momencie wydawało się, że mecz zakończy się remisem.

Gospodarze grali jednak do końca. W szóstej minucie doliczonego czasu gry zdobyli drugiego gola i zapisali na swoje konto zwycięstwo. Dogranie Fede Vico na gola zamienił Carlos Fernandez.

Granada CF - Real Valladolid 2:1 (0:0)

0:1 Guardiola 56'
1:1 Puertas 81'
2:1 Carlos Fernandez 90+6'