Valladolid z trzema oczkami

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  23.02.2020 17:49

Gracze Valladolid wygrali u siebie z Espanyolem 2:1. Gospodarze tym samym powiększyli przewagę nad strefą spadkową do siedmiu punktów.

W 25. minucie czerwoną kartką (za dwa żółte kartoniki) został ukarany David Lopez i od tego momentu Katalończycy musieli sobie radzić w dziesięciu.

Piłkarze z Valladolid długo nie mogli wykorzystać tej sytuacji. Udało im się to dopiero w 77. minucie po trafieniu Ramireza.

Kilka minut potem Katalończycy przegrywali już dwoma trafieniami. Wszystko ze względu na bramkę autorstwa Guardioli.

Piłkarze Espanyolu w doliczonym czasie gry zdobyli gola na 1:2. Z karnego nie pomylił się bowiem Embarba.

Więcej goli już w tym spotkaniu jednak nie padło. W tym momencie goście mają już zatem pięć punktów straty do bezpiecznej strefy.

Valladolid - Espanyol 2:1 (0:0)

1:0 Ramirez 77'
2:0 Guardiola 83'
2:1 Embarba 90+2' (k.)