Celta wygrywa z Leganes

dodał: maaarcin  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  22.02.2020 15:06

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
W niezwykle ważnym w walce o utrzymanie w La Liga spotkaniu, Celta Vigo skromnie 1:0 pokonała u siebie Leganes. Dzięki tej wygranej drużyna z Galicji opuściła strefę spadkową.

Wygrana Celcie nie przyszła jednak łatwo. Gospodarze od 21. minuty musieli grać w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartką za brutalny faul ukarany został Filip Bradarić. Goście nie potrafili jednak wykorzystać liczebnej przewagi i na przerwę obie jedenastki schodziły przy bezbramkowym rezultacie.

W 62. minucie Celta wykorzystała stał fragment gry i wyszła na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Lucasa Olazy z rzutu wolnego, piłkę trącił Iago Aspas i zaskoczył bramkarza Leganes.

Do końca meczu Celta skuteczne broniła dostępu do własnej bramki i odniosła piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Celta Vigo - CD Leganes 1:0 (0:0)