REKLAMA
REKLAMA

Zidane: Źle się z tym czujemy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  23.02.2020 07:22
Zidane: Źle się z tym czujemy

Zinedine Zidane  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane przyznał, że porażka w sobotnim spotkaniu z Levante jest trudna dla jego zespołu. Francuski trener jest jednak przekonany, że jego drużyna jest w stanie poradzić sobie ze słabszym momentem i zaprezentować się na miarę oczekiwań w zbliżającym się El Clasico z Barceloną.

- Źle się z tym czujemy. Przebyliśmy długą drogę, ale nie osiągnęliśmy celu. Zaczęliśmy dobrze, tworzyliśmy sytuacje, ale nie zdobyliśmy gola, który jest najważniejszą rzeczą w piłce. W drugiej połowie wyprowadzili jedną akcję i zdobyli bramkę - powiedział Zidane podczas konferencji prasowej po zakończeniu sobotniego spotkania z Levante.

- Straciliśmy pięć punktów w dwóch spotkaniach. Musimy przypomnieć sobie o tym, jak dobrze szło nam do tej pory i ponownie wygrać - dodał francuski szkoleniowiec.

Już za tydzień Królewskich czeka El Clasico z Barceloną. - Po tych dwóch spotkaniach wiemy, że musimy wygrać. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wrócić na pierwsze miejsce w tabeli. Ale wcześniej mamy mecz w środę - powiedział Zidane.

- Nie martwię się niczym. To jest piłka nożna i takie rzeczy się zdarzają. W tym sezonie mieliśmy kilka bardzo dobrych momentów i nie możemy zamartwiać się z powodu dwóch wyników. Uważamy, że możemy przejść przez to silni, z odwagą i energią. To zła passa, ale musimy pomyśleć o przyszłym tygodniu, kiedy będziemy grać o wszystko - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco