Sevilla z kompletem

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  01.03.2020 13:53

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Zawodnicy Sevilli - w meczu Primera Division - wygrali z Osasuną 3:2. Bramki dla triumfatorów zdobywali En Nesyri (dwie) i Ocampos.

Co działo się w tej konfrontacji? Piłkarze gospodarzy wyszli na prowadzenie już w 13. minucie. Wtedy to gola zdobył En Nesyri, który wykorzystał sytuację sam na sam.

Do przerwy było już 2:0 dla piłkarzy z Sewilli. W doliczonym czasie gry gospodarza przyjezdnych pokonał bowiem, strzałem głową, Ocampos.

W 54. minucie czerwoną kartką został ukarany Herrera i od tego momentu goście musieli sobie radzić w dziesięciu.

Piłkarze Osasuny byli jednak w stanie, pomimo tej sytuacji, doprowadzić do wyrównania. Najpierw gola zdobył Aridane. W 74. minucie z rzutu karnego nie pomylił się natomiast R. Torres.

Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało jednak do gospodarzy. W doliczonym czasie gry do drugiej połowy bramkę na wagę kompletu punktów dla Sevilli zdobył bowiem En Nesyri.

Sevilla - Osasuna 3:2 (2:0)

1:0 En Nesyri 13'
2:0 Ocampos 45+1'
2:1 Aridane 64'
2:2 R. Torres (k.)
3:2 En Nesyri 90+3'