Getafe na remis z Celtą

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  07.03.2020 22:50

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
Zawodnicy Getafe - w meczu Primera Division - zremisowali z Celtą 0:0. Goście nie przegrali zatem piątej kolejnej potyczki.

Faworytem tego spotkania byli oczywiście gospodarze. Piłkarze Getafe przed tym meczem mieli na swoim koncie 45 punktów. To o 20 więcej niż rywale z Vigo. Trzeba jednak zauważyć, że goście nie przegrali ligowego spotkania od ponad jednego miesiąca.

Groźniejsze akcje w tym meczu stwarzali sobie piłkarze gospodarzy. Zawodnicy Getafe nie byli jednak w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Co prawda zdobyli gola w 78. minucie, lecz trafienie Angela nie zostało jednak zaliczone z powodu pozycji spalonej.

W 82. minucie czerwoną kartką został ukarany Arambarri i od tego momentu zawodnicy Bordalasa musieli sobie radzić w dziesięciu.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

W tym momencie gospodarze są na czwartym miejscu (46 punktów). Z kolei goście zajmują 17. lokatę (26 oczek).

W następnej kolejce gracze Bordalasa zagrają na wyjeździe z Granadą. Tymczasem piłkarze Celty podejmą Villarreal.

Getafe - Celta 0:0