Pewna wiktoria Rennes

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Zawodnicy Rennes wygrali na swoim terenie z graczami z Montpellier 5:0. Gospodarze w tym momencie są na trzecim miejscu w tabeli.

Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do dziewiątej minuty. Jak padła bramka? Wtedy to na uderzenie z dystansu zdecydował się Maouassa i pięknym strzałem pokonał bramkarza klubu z Montpellier.

Gospodarze poszli za ciosem. W 28. bramkę dla tego klubu zdobył bowiem Hunou. Trzeba przyznać, że to trafienie było poprzedzone bardzo składną akcją drużyny Rennes.

W 68. minucie stało się jasne, że gospodarze zdobędą tutaj komplet punktów. Wówczas ładnie z dystansu przymierzył Tait i zrobiło się 3:0 dla piłkarzy Rennes.

Ostatecznie gospodarze wygrali ze swoimi przeciwnikami 5:0, ponieważ gole dla Rennes zdobyli jeszcze del Castillo i Hunou (z jedenastek).

Rennes – Montpellier 5:0 (2:0)

1:0 Maouassa 9′