Osasuna pokonała Espanyol

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  08.03.2020 14:22

Osasuna Pampeluna nie zawiodła swoich kibiców. W niedzielnym meczu 27. kolejki La Liga skromnie 1:0 pokonała przed własną publicznością ostatni w tabeli Espanyol Barcelona.

W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli ani jednego gola, choć były dogodne ku temu sytuacje. Wynik spotkania został otwarty dopiero w 51. minucie. Wówczas piłka wylądowała w siatce po uderzeniu Roberto Torresa z rzutu karnego.

Espanyol nie potrafił w żaden sposób odpowiedzieć, a przez ostatnie kilka minut musiał grać w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką ukarany został bramkarz Diego Lopez. Wynik nie uległ jednak zmianie.

Osasuna Pampeluna - Espanyol Barcelona 1:0 (0:0)

1:0 Torres (k.) 51'