REKLAMA
REKLAMA

La Liga zostanie zawieszona na dwa tygodnie?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  11.03.2020 18:59
La Liga zostanie zawieszona na dwa tygodnie?

Real Madryt - FC Barcelona  |  fot. Anadolu Agency/Hepta/Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trwają rozmowy na temat zawieszenia rozgrywek La Liga na najbliższe dwa tygodnie - informuje ESPN. Ma to być kolejny środek zapobiegawczy, który ma pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Wcześniej Hiszpanie podjęli decyzję o rozgrywaniu do 25 marca wszystkich spotkań bez udziału publiczności. Jednak wraz z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami zarażenia koronawirusem w kraju, które w środę przekroczyły liczbę 2000, coraz częściej pojawiają się apele o przełożenie wszystkich spotkań.

Hiszpańska Federacja Piłkarska poinformowała już o zawieszeniu rozgrywek wszystkich lig poniżej drugiej. Przełożony został również zaplanowany na 18 kwietnia finałowy mecz o Puchar Króla.

Wcześniej Hiszpańskie Stowarzyszenie Piłkarzy (AFE) wysłało list do La Liga, Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej oraz Wysokiej Rady Sporty z prośbą, w imieniu zawodników, o przesunięciu wszystkich meczów w La Liga i La Segunda.

Obecnie trwają dalsze rozmowy między przedstawicielami ligi, hiszpańską federacją i rządem. Decyzja w tej sprawie spodziewana jest w czwartek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

Litmanen | 11.03.2020 19:04

Nie miałbym nic przeciwko uznaniu obecnej tabeli za ostateczną

Mucha52 | 11.03.2020 19:09

Najlepsze rozwiązanie to zawieszenie wszystkich rozgrywek w europie na powiedzmy 6 tygodni dokończenie rozgrywek w maju i czerwcu i przesunięcie Euro na 2021

fanmadrid | 11.03.2020 19:13

Zawieszenie rozgrywek to dobry pomysł strach poruszać się po mieście a co dopiero wybrać na mecz

Ermac | 11.03.2020 20:26

Będzie to właściwa decyzja.

Joker | 12.03.2020 00:00

Szczerze mówiąc boli mnie wszystko jak oglądam ostatnio Barcelonę, także nie miałbym nic przeciwko jakbym odpoczął od nich z 2-3 tygodnie :)

Ja liczę, że to prawda iż ten cały wirus traci swoją moc w temperaturze 27 stopni, bo w Hiszpanii czy Włoszech zaraz powinno zrobić się bardzo ciepło i problem sam się rozwiąże. Gorzej z północną częścią kontynentu gdzie zimno może być nawet do maja.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy