REKLAMA
REKLAMA

Messi: Musimy być odpowiedzialni i pozostać w domu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  14.03.2020 22:16
Messi: Musimy być odpowiedzialni i pozostać w domu

Leo Messi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kapitan Barcelony Lionel Messi wystosował apel do wszystkich sympatyków futbolu na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

- To skomplikowane dni dla wszystkich. Żyjemy zaniepokojeni tym, co się dzieje i chcemy pomóc tym, którzy są w najgorszej sytuacji, dlatego, że bezpośrednio wpłynęło to na ich rodzinę i przyjaciół, albo dlatego, że pracują na linii frontu, aby walczyć w szpitalach i ośrodkach zdrowia. Życzę wszystkim dużo siły - napisał słynny Argentyńczyk, nawiązując do walki z wirusem COVID-19.

- Zdrowie zawsze musi być najważniejsze. To wyjątkowy moment i musimy postępować zgodnie z instrukcjami organizacji zdrowia i władz publicznych. Tylko w ten sposób możemy skutecznie z tym walczyć - podkreślił Messi.

- Nadszedł czas, aby być odpowiedzialnym i pozostać w domu. Idealnie jest też cieszyć się czasem, który nie zawsze można mieć. Uściski i mam nadzieję, że możemy jak najszybciej zmienić tę sytuację - podsumował słynny Argentyńczyk.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

maradona82 | 15.03.2020 22:26

Tego wirusa to musiały wymyślić jakieś baby na bank...żebyśmy piłki nie oglądali. Co za kure.. two...żeby wszystkie mecze odwołać.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy