REKLAMA
REKLAMA

Real wykupi Areolę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  16.03.2020 09:57
Real wykupi Areolę

Santiago Bernabeu  |  fot. Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Real Madryt jest podobno gotowy na wykupienie z Paris Saint-Germain Alphonse'a Areoli. Obecnie bramkarz przebywa w zespole Królewskich na zasadzie wypożyczenia.

Latem Królewscy mieli w kadrze nadmiar bramkarzy. Keylor Navas przeniósł się jednak do Paris Saint-Germain, skąd w przeciwnym kierunku powędrował Areola. Do klubów Segunda Division - Racingu Santander i Realu Oviedo - powędrowali natomiast odpowiednio Luca Zidane i Andriy Lunin.

27-letni Areola w tym sezonie w ośmiu spotkaniach Królewskich, głównie w Puchar Króla oraz w czasie, gdy kontuzję leczył podstawowy bramkarz Realu Thibaut Courtois.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Biauo | 17.03.2020 14:27

Pod względem sportowym na pewno dobrze mieć drugiego bramkarza gwarantującego solidny poziom. Tylko po pierwsze, Areola będzie trochę kosztował (transfer, podpisy, pensja), a zagra najwyżej kilka spotkań w ciągu sezonu. Zostaje też kwestia tego, czy sam Areola zechce być  tylkoo zmiennikem? Jest w takim wieku, że spokojnie mógłby znaleźć dobry klub, gdzie byłby podstawowym bramkarzem. Moim zdaniem Łunin jako zmiennik to jest taki zły pomysł. Chłopak coś nie ma szczęścia do tych wypożyczeń, a bronić potrafi. Więc jak ma grać kilka spotkań w sezonie, to może warto żeby grał je u siebie?primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy