REKLAMA
REKLAMA

Partnerka Ruganiego w ciąży i z pozytywnym testem na koronawirusa

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  19.03.2020 12:49
Partnerka Ruganiego w ciąży i z pozytywnym testem na koronawirusa

Daniele Rugani  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Daniele Rugani był pierwszym zawodnikiem Serie A, który zachorował na Covid-19. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że jego partnerka też przeszła pozytywny test na koronawirusa. Jednocześnie tajemnicą przestało być to, że para spodziewa się potomka.

- Jestem w czwartym miesiącu ciąży, więc co się teraz stanie? - pytała retorycznie Michela Persico w rozmowie z magazynem Chi.

- Nie mogę nawet o tym rozmawiać, ale możemy tylko czekać i zobaczyć. Mam nadzieję, że wirus nie wpłynie na dziecko. Lekarze zapewniali mnie, że nie powinno być problemu, ale na moim miejscu chyba każdy byłby przerażony - dodała dziewczyna Ruganiego.

- Daniele i ja przygotowywaliśmy odpowiedni moment na ogłoszenie informacji o ciąży, kiedy wynik testu okazał się pozytywny. To miała być chwila radości. W każdym razie jestem pewna, że wszystko wróci do normalności - skwitowała Persico.

W ciągu ostatnich 24 godzin we Włoszech odnotowano kolejne 475 zgonów z powodu koronawirusa.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Posesivo | 19.03.2020 14:10

I to jest dramat ...

Heniok | 19.03.2020 15:36

Oficjalne wyniki badań na 9 przypadkach kobiet w ciąży potwierdziły, że matki nie przenoszą wirusa na dzieci - noworodki przychodzą na świat zdrowe i niezainfekowane. Oby to potwierdziło się w każdym wypadku, zarówno jak i w tym. Dużo zdrowia dla Ruganich :)primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
06.07 18:12