REKLAMA
REKLAMA

UEFA przełożyła terminy finałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  24.03.2020 08:38
UEFA przełożyła terminy finałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Puchar Ligi Mistrzów  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj 150 złotych
W poniedziałek UEFA podjęła decyzję o przełożeniu meczów finałowych Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które były zaplanowane na maj. Na razie nie podjęto decyzji o nowych terminach.

W swoim oświadczeniu Europejska Unia Piłkarska poinformowała również, że finał Ligi Mistrzów kobiet także został przełożony na moment, w którym sytuacja z pandemią koronawirusa zostanie ustabilizowana.

Włochy to kraj o największej liczbie zgonów na świecie z powodu COVID-19 (6 077), podczas gdy Hiszpania zajmuje trzecie miejsce, Francja piąte, a Wielka Brytania jest siódma.

Tymczasem członek Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Dick Pound dał do zrozumienia w rozmowie z USA Today, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio także zostaną przełożone na 2021 rok. Przypomnijmy, że impreza miała trwać od 24 lipca do 9 sierpnia.  Na dzisiaj nie jest wskazany dokładny nowy termin startu Igrzysk Olimpijskich.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 12 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

szuszu | 24.03.2020 12:23

Finał to jedno ale problem by do tego finału dociągnąć rozgrywki moim zdaniem ciężko będzie ruszyć i MOŻE październik będzie dopiero odpowiednim terminem lecz wątpię... Państwa typu Włochy, Hiszpania, Anglia Francja, Niemcy,  Portugalia narazie mają teraz tragiczną sytuację przez ten syf chiński a jak widać rozprzestrzenianie nie ma końca.....sam w nie wierzę w to co widzę gdyż myślałem że jakoś to opanują do kwietnia.... Ale cienko to widzę z LM i LE w tym roku

szuszu | 24.03.2020 12:27

Teraz będą inne ważniejsze sprawy i powstały inne priorytety dla władz państw niż rozrywka piłki nożnej.. niestety

Rob66 | 24.03.2020 14:22

Najważniejsze jest życie, zdrowie a potem futbol.Piszę to z krwawiącym sercem.
Niestety tym razem Bill Shankly nie będzie miał racji.

Mucha52 | 24.03.2020 15:51

Futbol jest najważniejszą rzeczą z tych mało ważnych w życiu rzeczy.

Juninho | 25.03.2020 00:16

Show must go on! Nie ma co się wygłupiać, nawet jak trochę ludzi umrze to Liga Mistrzów jest tego warta. Paranoja z tą paniką...

szuszu | 25.03.2020 03:40

@Juninho....nie życzę ci abyś ty był zaliczony do tego grona gdy "trochę ludzi umrze".....co tam, nie? Dla ciebie to drobnostka, nie panikuj z tego powodu... :)

Rob66 | 25.03.2020 14:02

@
Juninho.
Synku idz się chłopie leczyć.Co ty tutaj wypisujesz?

Kondzioo | 25.03.2020 20:34

potwierdzam piłka nożna jest najważniejsza ludzie i tak umierają i będą umierać na przeróżne choroby i przyczyny więc nie ma co się wygłupiać tylko w miarę jak najszybciej ruszyć z ligami i dokończyć ligę mistrzów chodź by mieli grać juniorami.

szuszu | 26.03.2020 01:18

To w takim razie  @Kondzioo i @Juninho będziecie grali na froncie a my będziemy patrzeć i pić sobie piwko.... Ciekawe który z nich pierwszy odpadnie xD obstawiam że obaj xD xD

Juninho | 26.03.2020 11:31

@szuszu kiedyś umrę jak każdy, codziennie tysiące ludzi umiera z tego, czy innego powodu. To jest fakt i nie ma co się na fakty obrażać.
@Rob66 nie jestem Twoim synem leczyć się nie muszę, bo jestem zdrowy.
@Kondzioo głos rozsądku wśród mas, które poddały się medialnej panice i sensacji. ;)
@Szuszu jak gram w piłkę mimo epidemii, ale jest to gra rekreacyjna i nie wiem, czy warto poświęcać czas, żeby moją grę oglądać. Mimo to jak masz ochotę oglądać naszą „padakę” z piwkiem w ręku to zapraszam. Umiejętności może na poziomie B-klasy, ale zaangażowania odmówić nam nie można.

szuszu | 26.03.2020 12:07

Ja się obrażam? Ale skąd..... Raczej zdrowy rozsądek  i sumienie które mi mówi , że ważniejsze jest życie niż piłka i inne atrakcje do urozmaicania życia. Ja nie jestem zwolennikiem wysyłania piłkarzy na murawę gdy panuje ten chiński syf. To nie igrzyska za czasów rzymskich, gdzie ludzie patrzyli się jak inni giną i mieli z tego ubaw popijając najlepsze winie oraz gdy w tym czasie gospodarka upada....

szuszu | 26.03.2020 12:14

Wiesz jakie teraz będzie spowolnienie i kryzys gospodarczy?? Ja tu się zastanawiam teraz by pieniądze trochę zostawić by ten rok jakoś z chlebem dociągnąć a nie na mecze chodzić. Ja bym tę końcówkę sezonu LM i LE oraz La Ligę przełożył.....niech ten kurz po koronawirusie trochę opadnie by zobaczyć jaki jest stan.....lecz narazie jak widać  to gwno się dalej rozprzestrzenia przez ludzi.....primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy