REKLAMA
REKLAMA

ESPN: Real zawiesza swoje plany transferowe

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ESPN  |  27.03.2020 10:41
ESPN: Real zawiesza swoje plany transferowe

Zinedine Zidane  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Real Madryt wstrzymał wszystkie swojej letnie plany transferowe z powodu niepewności związanej z pandemią koronawirusa, donosi ESPN. Wpływ na taką decyzję ma mieć niepewna sytuacja finansowa klubu ze stolicy Hiszpanii, która ma być następstwem zawieszenia sportu na czas nieokreślony.

W ostatnim czasie łączeni z transferem do ekipy ze stolicy Hiszpanii byli tacy zawodnicy jak Paul Pogba (Manchester United), czy Lautaro Martinez (Inter Mediolan). Wymienieni piłkarze byli głównymi celami Królewskich na zbliżającą się sesję transferową.

Francuski pomocnik już od dawna łączony jest z transferem do jednej z czołowych ekip Starego Kontynentu, w tym do Realu. Niemniej na razie klub ze stolicy Hiszpanii nie podjął żadnych kroków, które miałby na celu pozyskanie mistrza świata z 2018 roku. Przypomnijmy, że kontrakt Pogby z Realem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

W kontekście Argentyńczyka Martineza ostatnio częściej można było przeczytać informacje związane z jego ewentualnym transferem do FC Barcelony. Niemniej ekipa z Madrytu także miała plan, aby pozyskać reprezentanta Argentyny.  Na dzisiaj jednak wszelkie decyzje będą musiały zostać odroczone w czasie aż do momentu, gdy sytuacja z panującą pandemią zostanie opanowana.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Joker | 27.03.2020 12:11

Planowanie w tej sytuacji czegokolwiek jest śmieszne, bo nadal niewiadomo kiedy i czy sytuacja się unormuje. Także to jest jedyna racjonalna decyzja.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy